KURUMSAL

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.

Hakkımızda


Demirkaya Makina, 2008 yılında Adana’da kurulmuş olup, faaliyet alanları oto bakım hizmetleri ve makine üretimidir. Otomotiv sektöründe Adana ili: Oto yıkama temizlik makinesi, Büyük araç yıkama temizlik makinesi, Mandıra yıkama temizlik makinesi, Tavuk çiftliği yıkama temizlik makinesi, Silo temizliği yıkama makinesi, Havuz temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel atık temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel yağ temizliği yıkama makinesi, İş Makinesi Temizliği yıkama makinesi, Mezbahena Temizliği yıkama makinesi, Çöp ve atık araçlar temizliği yıkama makinesi, Petrol İstasyonları için Paralı ve Jetonlu yıkama makinesi ve Halı yıkama sektörü için makine üretim ve pazarlama faliyetlerimiz bulunmaktadır. Bu sektörlerde bir çok firmanın makine ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hedefimiz de siz değerli müşterilerimize doğru ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektir.


Kalite Politikamız

DEMİRKAYA MAKİNA olarak politikamızın temelini müşteri memnuniyeti ve kalite oluşturur.Yapılacak her faaliyetin, sürekli iyileştirmenin bir adımı olduğunun bilincinde olan şirketimiz "Her müşterimiz, yeni müşterimizdir" anlayışıyla hareket eder.

Vizyonumuz

2008'den bugüne edindiğimiz birikim ve tecrübeleri, bugünle birleştirip geleceğe taşımak, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen kuruluşları arasında en üst sırada yer almaktır.

Misyonumuz

Endüstriyel Halı ve Oto Yıkama Makinaları üretmenin ötesinde müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalıcı ve kaliteli olmasını sağlamak ve bulinci tüm çalışanlarımıza aşılamaktır.